S

  1. Schmitt Eric-Emmanuel „Oskar i Pani Róża”
  2. Stoker Bram „Dracula”
  3. Strau Peter „Kraina cieni”
  4. Slaughter Katrin „Zaślepienie”
  5. Smith Wilibur „Czarownik”
  6. Strau Peter „Zaginiony, zaginiona”
  7. Sobolewska Anna „Cela”
  8. Stendhal „Czerwone i czarne”
  9. Strindberg August „Spowiedź szaleńca”
  10. Siliotti Alberto "Starożytny Egipt. W dolinie Nilu"
  11. Stevenson Robert L. „Dr Jekyll i mr. Hyde”
  12. Sienkiewicz Henryk “Qvo vadis”
  13. Shelly Marcy “Frankenstein”
  14. Scott Walter “Waverly”
  15. Sigaloff Jane “Imię i nazwisko zastrzeżone”
  16. Sacks Olivier „Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem”
  17. Sasson Jean „Dziecko Estery”
  18. Szwaja Monika „Zupa z ryby Fugu”
  19. Szpilman Władysław „Pianista”
  20. Simmons Dan „Terror”
  21. Smith L.J. „Wizje w mroku”
  22. Shakespeare William „Romeo i Julia”
  23. Shakespeare William “Makbet”
  24. Słowacki Juliusz “Balladyna”
  25. Shakespeare William “Hamlet”
  26. Sofokles “Król Edyp”; “Antygona”
  27. Słowacki Juliusz “Kordian”
  28. Sienkiewicz Henryk “W pustyni I w puszczy”
  29. Słowacki Juliusz „Poezje”
  30. Senate Melissa „Znowu randka”
  31. Singer Isaac B. „Sztukmistrz w Lublina”
  32. Sturlese Patricio „Inkwizytor”
  33. Straub Peter „Pan X”
  34. Spencer Irene „Krwawy kult”
  35. Spencer Irene „Żona mormona”
  36. Safran-Foer Jonathan „Strasznie głośno niesamowicie blisko”
  37. Szwaja Monika „Jestem nudziarą”
  38. Schiller L., Bennet A. „Cichy pokój”
  39. Schafferius K., Keiza G. “Odzyskane dzieci”
  40. Seeliger Rebecca „Dzisiaj nie mam ochoty umierać”
  41. Slaughter Katrin „Płytkie nacięcie”
  42. Sobolewska Iwona „Czarna owca”
  43. Simenon Georges „Wariatka Maigreta”
  44. Stern Nikki „Dwa oblicza pani domu”
  45. De Saint-Exupery Antoine „Mały książę”
  46. Spyri Johanna „Heidi”
  47. Stec Ewa „Romans z trupem w tle”
  48. Smith Guy N. „Wyspa”
  49. Stein Leigh „Oczarowana” 
  50. Stuart Anne "Wyjść z mroku"
  51. Sienkiewicz Henryk "Szkice węglem"
  52. Sacks Olivier "Antropolog na Marsie"
  53. Szelburg-Zarembina Ewa "Marcowy deszcz"
  54. Shusterman Neal "Podzieleni"
  55. Santiago Mikel "Ostatnia noc w Tremore Beach"
  56. Spitzer Walter "Uratowany rysunkami"
  57. Szklarski Alfred "Tomek w krainie kangurów"
  58. See Lisa "Sieć rozkwitającego kwiatu"
  59. See Lisa "Interior"
  60. See Lisa "Kości smoka"